Fišijada 2011.

Na parkiralištu kod stadiona NK Marsonia organizirana je ovogodišnja Fišijada. Prijevljeno je bilo preko 160 ekipa, a Grad je osigurao ribu. Treće godine za redom sudjelovala je i naša ekipa “Regoč” koju su činili članovi naše Udruge i njihovi roditelji, te smo zajedno pripremili ukusni fiš i pohanu ribu. Zajedno sa našim roditeljima smo uživali u zajedničkom druženju i ukusnim ribljim specijalitetima koje smo pripremili, a rado smo počastili i ostale prijatelje, poznanike, donatore… koji su nam se rado pridružili.

Naši članovi i roditelji svake godine sudjeluju u sve većem broju i svake godine smo sve više organiziraniji u ovoj manifestaciji i svi rado sudjelujemo u pripremama i s nestrpljenjem čekamo nova druženja i aktivnosti.

 

Postani član!

Ispunite podatke a mi ćemo u najkraćem mogućem roku odgovoriti.

Kontakt informacije
Vaša poruka.