Sajam poslova 2012. godine

Na 5. Sajmu poslova koji je organizirao Hrvatski zavod za zapošljavanje u Kazališno koncertnoj dvorani Ivana Brlić Mažuranić 16.03.2012. , između 40-ak poslodavaca uspješno se predstavila i naša Udruga.

Na postavljenom panou prezentiran je rad naših članova na otvorenom tržištu rada, u zaštitnoj radionici, te rad u radionicama za organiziranje slobodnog vremena.

Brojni posjetitelji sajma obišli su i naš štand, pružili podršku našem radu. Ostvarili smo vrlo kvalitetne kontakte i dogovore za buduću suradnju kroz: zapošljavanje nezaposlenih osoba preko programa javnih radova, volontiranje u Udruzi i Klubu, različite načine uključivanja osoba s mentalnom retardacijom u aktivnosti lokalne zajednice.

Ostvaren je vrlo dobar kontakt s poslodavcima koji imaju pozitivne reakcije na rad i djelovanje Udruge i Kluba, te se nadamo budućoj suradnji i partnerstvu u vidu „alternativnih oblika zapošljavanja“ kako bi zajedničkim snagama osobama s mentalnom retardacijom omogućili zapošljavanje na otvorenom tržištu rada ili zaštitnoj radionici.

Postani član!

Ispunite podatke a mi ćemo u najkraćem mogućem roku odgovoriti.

Kontakt informacije
Vaša poruka.