STAVI NAOČALE-PROMIJENI POGLED

Pod motom “Stavi naočale – promijeni pogled” obilježen je danas Nacionalni dan osoba s intelektualnim teškoća u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama, a pod pokroviteljstvom Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku i Gradonačelnika Grada Zagreba.

U glazbenom paviljonu na poznatom zagrebačkom Zrinjevcu predstavile su se udruge članice Hrvatskog saveza sa svojim glazbeno-scenskim nastupom, a među njima i naša Udruga Regoč. Uz to, na štandovima smo izložili svoje kreativne ručne radove.

Prisutne su pozdravili Predsjednica Hrvatskog Saveza i Predsjednica naše Udruge mr.sc. Mirjana Jakovčev i Gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić koji je rekao da obilježavanje ovog Dana očituje sinergiju u ostvarivanju zajedničkih ciljeva, ideala i uspješne suradnje, te da će Grad Zagreb u svome djelovanju slijedi  napredno, civilizirano i humano društvo u kojem se stvaraju i potiču ne samo bolji uvjeti za zdravlje i život već i za potpunu integraciju osoba s invaliditetom u život i aktivnosti zajednice.

Postani član!

Ispunite podatke a mi ćemo u najkraćem mogućem roku odgovoriti.

Kontakt informacije
Vaša poruka.